Niepubliczny Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Kupieninie powstał w 2007 roku przy Stowarzyszeniu Pomocy Dziecku i Rodzinie „Przyjazny Świat” w Mędrzechowie

Zapewniamy swoim podopiecznym w wieku 3-25 lat kompleksową opiekę i wielospecjalistyczną pomoc w zakresie rewalidacji, edukacji, terapii psychologicznej, terapii logopedycznej oraz rehabilitacji ruchowej.

Niepubliczny Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Kupieninie pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 14.30.

Integracyjny Festiwal Form Scenicznych w kinie Sokół w Dąbrowie Tarnowskiej

22 maja podopieczni naszego Ośrodka wzięli udział w Integracyjnym Festiwalu Form Scenicznych zorganizowanym przez PCPR w Dąbrowie Tarnowskiej w siedzibie Kina Sokół. Festiwal zorganizowany został dla wszystkich placówek działających na rzecz osób niepełnosprawnych z Powiatu Dąbrowskiego we współpracy szkół. Nasi wychowankowie wraz z uczennicami Gimnazjum w Mędrzechowie zaprezentowali bajkowy spektakl pt.” Mała Wróżka”. Mamy nadzieję, że „magiczna” atmosfera naszego musicalu udzieliła się młodym aktorom i widowni. Chcielibyśmy, aby słowa naszego spektaklu: „ Wszyscy chcemy śnić i szczęśliwi być i miłości poznać smak…przecież każdy chciałby tak…” towarzyszyły wszystkim każdego dnia. Miłość ma ogromną, uzdrawiającą moc, potrafi przezwyciężyć wszelkie przeciwności losu i jest najpiękniejszym skarbem, który człowiek może podarować drugiemu człowiekowi!