Niepubliczny Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Kupieninie powstał w 2007 roku przy Stowarzyszeniu Pomocy Dziecku i Rodzinie „Przyjazny Świat” w Mędrzechowie

Zapewniamy swoim podopiecznym w wieku 3-25 lat kompleksową opiekę i wielospecjalistyczną pomoc w zakresie rewalidacji, edukacji, terapii psychologicznej, terapii logopedycznej oraz rehabilitacji ruchowej.

Niepubliczny Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Kupieninie pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 14.30.

Dziś wszystkim z nas Bóg narodził się!

Tradycyjnie również w tym roku, 26 stycznia odbyły się jasełka, w których wystąpili wychowankowie Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego, Szkoły Przysposabiającej do Pracy oraz Przedszkola Specjalnego w Kupieninie. Refleksyjny obraz współczesnego podejścia do narodzin Chrystusa. Odpowiedzenie sobie na pytanie "Czy w naszym sercu narodził się Jezus?". Wywołało chwilę przemyśleń nad tym, co powinno być w życiu najważniejsze. Na koniec przedstawienia wychowankowie zagrali na dzwoneczkach "Sto lat" z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka oraz wręczyli drobne upominki.